Billa se ve věrnostní kampani spojuje se značkou Vossen

čtvrtek, 27. května 2021, 11:30 Reklama, Aktuality MediaGuru

Nová věrnostní kampaň pro členy Billa Bonus Clubu nabídne produkty od značky Vossen či možnost voucher na wellness pobyt.

V nové věrnostní kampani nabídne Billa produkty od značky Vossen, zdroj: Billa.

V nové věrnostní kampani nabídne Billa produkty od značky Vossen, zdroj: Billa.

Obchodní řetězec Billa spouští svou letošní druhou věrnostní kampaň pro členy svého Billa Bonus Clubu. Zákazníkům nabídne za nasbírané body ručníky a osušky značky Vossen a také voucher v hodnotě 100 euro na wellness pobyt pro dvě osoby v partnerských hotelech společnosti Connex po celé Evropě. 

„Počet zákazníků Billa Bonus clubu se nám za posledních 10 měsíců rozrostl na 2 650 000 členů. Díky členství v našem klubu a ,zeleným cenám' zákazníci každý měsíc šetří na 40 000 000 Kč a čerpají množství dalších výhod. Nyní jim chceme dát příležitost směnit nasbírané body za něco praktického, proto přicházíme s nabídkou kvalitních značkových ručníků a a osušek do koupelny. Značka Vossen existuje na trhu už od roku 1925 a jejich zboží patří mezi prvotřídní. Věříme proto, že se bude u zákazníků před obdobím dovolených těšit oblibě,“ říká David Pála, online marketing a Loyalty club manažer společnosti Billa ČR.

V rámci kampaně si budou moci zákazníci pořídit set dvou froté ručníků o rozměrech 50 x 100 cm anebo koupelnovou osuškou o rozměru 67 x 140 cm. Osušky a ručníky disponují nejvyšší savostí, technologií Airpillow, jsou lékařsky testovány a zaručují o 90 % méně chloupků. Obojí zboží je dostupné ve čtyřech moderních barvách – bílé, hnědé, tyrkysové a liliové.

Set dvou ručníků nebo osušku členové klubu získají už za 400 bodů a doplatek 259,90 Kč. Zboží nebude možné koupit za plnou cenu bez užití bodů z karty. Voucher na wellness pobyt, který zákazníci obdrží při koupi setu ručníků nebo osušky, je platný až do 31.prosince 2023. Akce bude probíhat na všech prodejnách Billa od 26. května do 20. července 2021. 

-stk-