Generálním ředitelem pro značku KetoMix bude Sroka

úterý, 18. května 2021, 15:50 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

David Sroka přechází z agenturního prostředí ke klientovi. Od července nastoupí do společnosti, pod kterou spadají značky KetoMix, DailyMix a Slim Pasta.

David Sroka, zdroj: Opravdové hubnutí

David Sroka, zdroj: Opravdové hubnutí

Novým generálním ředitelem společnosti Opravdové hubnutí, pod které spadají značky KetoMix, DailyMix a Slim Pasta, se s účinností od 1. července stane David Sroka.

David Sroka po 13 letech opustil agenturní prostředí a bude se nově věnovat řídícím a strategickým procesům na straně klienta. Od roku 2003 pracoval pět let jako manažer komunikace a mluvčí pro společnost CCS (skupina FleetCor). V roce 2008 nastoupil do agentury Proximity Prague, kde působil na pozici Executive Director. Zaměřoval se především na strategické poradenství, budování značek klientů a na řízení celé agentury.

„David Sroka s námi spolupracoval již v předchozím roce na straně agentury a jednoznačně potvrdil svým nasazením a stylem práce, že souzní s naší strategií. Nepochybujeme tedy o tom, že pod jeho vedením se nám podaří posílit svou pozici na trhu a díky jeho zkušenostem se posuneme s expanzí i dále do Evropy,“ říká majitel společnosti Martin Špaček.

-mav-