Golden Drum přijímá letos přihlášky do 13. srpna

sobota, 8. května 2021, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Golden Drum otevírá po loňské přestávce svůj letošní 27. ročník. Přihlášky je možné posílat do 13. srpna.

Zdroj: Golden Drum

Zdroj: Golden Drum

Mezinárodní kreativní soutěž Golden Drum spouští po loňské přestávce svůj 27. ročník, jež proběhne od 13. do 15. října ve virtuálním prostředí a pro registrované účastníky zdarma. Přihlášky je možné podávat do 13. srpna. 

„Po náročných měsících nejen pro naši branži, ale i pro celý svět, jsme se rozhodli otevřít soutěž pro všechny kampaně a projekty publikované mezi 1. lednem 2019 až 1. zářím 2021. Roční výpadek jsme se rozhodli využít k zásadnějším změnám v organizaci soutěže i v systému hodnotících porot. Věříme, že letošní 27. ročník Golden Drum bude věrohodným zrcadlem současných trendů v našem byznysu a těším se na velkou dávku inspirace od všech zúčastněných agentur,“ říká ředitel festivalu Miha Bevc.

K tradičním čtyřem kategoriím – Craft Drum, One-Channel Drum, a Omni-Channel Drum, lze letos nově přihlásit práce i do kategorie Creative Business Excellence Drum a do speciální soutěžní skupiny zahrnující kategorie Genius Loci/Local Spirit, Social Good a Covid-19, hodnotící dobročinné kampaně, lokální projekty a kampaně reflektující pandemii covid-19.

Ve čtyřech porotách zasedne celkem 58 zástupců firem i agentur z 28 zemí. Práce přihlášené do speciální skupiny Genius Loci/Local Spirit, Social Good a Covid-19 projdou hodnocením všech porot. Mezi porotci z České republiky jsou Klára Králíčková, výkonná ředitelka Stink Films Prague, a Richard Axell, kreativní ředitel Ogilvy. Českým partnerem soutěže je MSL. 

-stk-