IMC Czech Awards přijímá přihlášky do 23. června

úterý, 18. května 2021, 10:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Soutěž IMC Czech Awards spustila svůj 19. ročník. Přihlášky přijímá do 23. června.

Zdroj: IMC

Zdroj: IMC

Reklamní soutěž IMC Czech Awards, kterou od roku 2010 pořádá Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ) a Aktivační sekce Asociace komunikačních agentur (AKA), spustila přihlášky do 19. ročníku. Kreativní marketingové agentury se mohou hlásit se svými projekty až do 23. června. Vítězové budou vyhlášeni v září. 

Soutěží se celkem v 15 kategoriích – od inovativních myšlenek, influencer marketingu a sponzoringu až po charitativní, neziskové a CSR kampaně. „V loňském roce jsme uvedli mimořádnou covidovou kategorii, v té jsme hodnotili, jakým způsobem se zadavatelé a agentury popasovali s nečekanou pandemickou krizí, pro letošek jsme se rozhodli kategorii již nevypisovat,“ uvádí ředitel české části soutěže Martin Pešta. IMC Czech Awards od letošního ročníku totiž očekává především návrat k normálu. „Je již zcela evidentní, že si zadavatelé a jejich marketingoví partneři našli cestu a směr, jak budovat značky a fungovat v této nelehké době. Věříme, že se uplatní v některé z dalších soutěžních kategorií,“ dodává Pešta.

Uzávěrka přihlášek je 23. června. Pro ty, kteří stihnou svou přihlášku poslat do 26. května, získají finanční zvýhodnění. Následně budou práce hodnoceny ve dvou kolech o prázdninách na základě správné rovnováhy mezi strategií, kreativní myšlenkou, profesionálním zpracováním a prokazatelnými výsledky ve dvou kolech. Slavnostní vyhlášení je plánováno na září v klubu Jazz Dock. Vítězové tuzemské soutěže se následně mohou registrovat do evropského souboje IMC European Awards.

-stk-