Lihovarník Žufánek a marketér Pfanzer založili agenturu Wiseguys

středa, 26. května 2021, 10:15 Reklama MediaGuru

Lihovarník Martin Žufánek a marketér Tomáš Pflanzer založili agenturu Wiseguys.

Martin Žufánek a Tomáš Pfanzer, zdroj: Wiseguys

Martin Žufánek a Tomáš Pfanzer, zdroj: Wiseguys

Lihovarník Martin Žufánek a marketér Tomáš Pflanzer založili agenturu Wiseguys. Má se specializovat na komunikační strategii, budování značky a PR. Oba zakladatelé slibují pracovat „nezvyklým způsobem – nikoliv aby se vykazovaly hodiny, ale aby to fungovalo“.

 „Známe skoro všechny a skoro od všeho máme klíče. Během posledních let jsme měli prsty v mnoha projektech, firmách i značkách, od kultury přes gastronomii až k investicím. Neustále nás někdo žádal o pomoc nebo radu. Nejsme raketoví vědci, ale máme absolutní cit pro to, jak komunikovat autenticky. A bezmezně věříme, že autenticita prodává,“ říká ke startu agentury Wiseguys Martin Žufánek.

„Jsme přesvědčeni, že spousta skvělých firem ve své komunikaci nezdůrazňuje to skutečně zajímavé. My jsme pomocí Wiseguys vlastně jen formalizovali to, co spolu děláme roky. Načasování je ideální, na trhu dochází k pohybům, vznikají noví vítězové zítřka. Chceme být u toho, máme know-how a k tomu skupinu fantastických poradců napříč celým spektrem,“ doplňuje Tomáš Pflanzer.

Pracovat chtějí pro značky, které mají sami rádi. „Tam vidíme naši přidanou hodnotu - když nás něco opravdu baví, dějí se zázraky. S naší prací se setkáte i v létě.  Třeba v Karlových Varech...,“ avizují.

Martin Žufánek produkuje v malém rodinném lihovaru slivovice, pálenky, giny a absinty. Jeho značka je úspěšná i za hranicemi. Roční tržby se pohybují ve vyšších desítkách milionů korun.

Tomas Pflanzer má za sebou působení ve výzkumných agenturách Kantar či Nielsen, korporaci opustil v roli mediálního ředitele pro střední a východní Evropu.

-mav-