Madeta představuje kampaní novinku Sýr na pánev

sobota, 15. května 2021, 07:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Madeta uvádí na trh novinku Sýr na pánev. V kampani klade důraz na rychlou přípravu, která trvá do pěti minut a ani o vteřinu déle.

Klíčový vizuál ke kampani na Sýr na pánev, zdroj: Madeta

Klíčový vizuál ke kampani na Sýr na pánev, zdroj: Madeta

Jihočeská mlékárenská společnost Madeta přichází na trh s novým produktem Sýr na pánev. Jeho přednost tkví v tom, že se neroztéká a je rychle hotový. Právě na rychlosti přípravy staví i reklamní kampaň s claimem: „Hotovo do pěti minut a ani o vteřinu déle“. 

„Podstatou kampaně je představit zcela nový produkt včetně jeho užití. Vzhledem k tomu, že spotřebitelé neznají v kategorii sýrů nic podobného, jsme se zaměřili především na demonstraci snadné a jednoduché přípravy s garancí skvělého výsledku. Samotná kvalita a chutnost je totiž garantována značkou Madeta jako takovou,“ říká Jan Plajner z agentury WMC Grey, jež je pod kampaní podepsána. 

Kampaň staví na televizním spotu, jenž představuje především benefity produktu, a to prostřednictvím „soutěže“ maminky připravující večeři a dětí hrající si s tatínkem s autodráhou. „Asi znáte to dětské smlouvání, kdy na vás potomci žadoní o pět minut navíc k jejich hraní. Dobrá zpráva pro všechny maminky: Tohle je čas, který stačí na přípravu rychlé večeře,“ popisuje spot David Suda, kreativní ředitel WMC Grey. 

Reklamní spot Madety na podporu novinky Sýr na pánev

Dále bude kampaň k vidění v online prostředí, kde Madeta spolupracuje s Evi z MasterChefa, jež ve svých receptech ukáže variabilitu Sýru na pánev.

Příklad receptu s Evi z MasterChefa

Režie televizního spotu se ujal David Chvátal s produkcí Darq. Online spoty vznikly in-house produkcí WMC Grey. Pod strategií kampaně je podepsán již zmíněný Jan Plajner s Alešem Hronem.

-stk-