Minerální voda Kláštorná Kalcia vybírá Dříče roku

neděle, 23. května 2021, 08:45 Aktuality, Reklama, PR MediaGuru

Značka minerální vody Kláštorná Kalcia, jež staví na svém obsahu vápníku, vybírá v rámci studie Dříče roku.

Zdroj: Kláštorná Kalcia / Kofola ČS

Zdroj: Kláštorná Kalcia / Kofola ČS

Slovenská značka minerální vody Kláštorná Kalcia, jež patří do portfolia společnosti Kofola ČeskoSlovensko, zveřejnila výsledky druhého ročníku své studie Dříč roku. V ní posuzuje řemesla podle fyzické náročnosti a hodnotí, které z nich je nejnáročnější. 

Studie byla realizována na základě doporučení Národního ústavu lidové kultury a ve spolupráci s experty Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Pomyslný titul Dříčů roku 2021 v ní získali kameníci, tesaři a skláři. Právě ti stráví největší část své práce ve středně intenzivním pohybu a vykazují také nadprůměrný počet spálených kalorií i nachozených kroků.

Studie zároveň upozorňuje na správnou kompenzaci náročné práce – vhodným pohybem ve volném čase, dostatečným pitným režimem a vyváženým jídelníčkem, který kromě obvyklých doporučení zahrnuje také dostatek vápníku. Jeho doporučená dávka pro dospělé je 1000 mg denně, přičemž jedním z jeho přirozených zdrojů jsou i minerální vody.

Pod PR kampaní je podepsána agentura AC&C, která je za loňský ročník studie nominována na letošní cenu Lemur – Česká cena za PR. 

Značka minerální vody na benefity vápníku v pitném režimu upozorňuje i v rámci své aktuální reklamní kampaně s názvem „Magická síla vápníku“. 

Kláštorná Kalcia rozvíjí v kampani magický příběh

středa 28. dubna 2021

-stk-