NN vyzývá v kampani se Sáblíkovou ke sportu v přírodě

čtvrtek, 13. května 2021, 17:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost se v kampani opět spojují s Martinou Sáblíkovou. Vybízejí ke sportování v přírodě.

Zdroj: Repro YT NNpojistovna

Zdroj: Repro YT NNpojistovna

Inspirace veřejnosti k aktivnímu trávení volného času v přírodě je ústřední motiv letošních marketingových aktivit NN Životní pojišťovny a NN Penzijní společnosti. Nejinak tomu je i v případě aktuální kampaně, v níž se značka NN opět spojuje s rychlobruslařkou Martinou Sáblíkovou. 

Kampaň využívá sponzorské vzkazy v televizi na stanicích skupin Nova a Prima, kde poběží od 17. května po dobu šesti týdnů. Jejich tématem je vzkaz „Život se má žít“, navazující na koncept „Obyčejných hrdinů“.

„Martinu Sáblíkovou jsme pro účely chystané online kampaně o Obyčejných hrdinech propojili s řidičem tramvaje Tondou Růžičkou, který hlavně díky běhání shodil neuvěřitelných 45 kilo z původní váhy 170 kg. Oba nabádají lidi, aby se po dlouhé zimě taky vydali do přírody a žili svůj život naplno a měli další motivaci k zlepšení životosprávy,“ objasňuje Lucie Primáková z marketingu NN ČR s tím, že v nejbližší době bude spuštěn i nový facebookový profil NN kompletně věnovaný zdravému životnímu stylu.

Natáčení spotů probíhalo na konci dubna na dvou místech: dopoledne v Družci u Kladna na dráze pro in-line bruslení a odpoledne v pražské Stromovce poblíž točny s přistavenou tramvají NN Tram Run. Produkce se ujala společnost Punk Film, režie Pavel Nosek a kameru obstaral Jan Baset Střítežský.

Součástí aktivit je také zahájení dalšího ročníku běžeckých závodů NN Night Run. První z celkem osmidílné série odstartuje tuto sobotu 15. května v Brně.

-stk-