Online prodejce aut Carvago jde poprvé do televize

pondělí, 31. května 2021, 07:20 Aktuality, Reklama, Internet & Mobil MediaGuru

Marketplace Carvago, které prodává ojeté vozy online, spouští po sedmi měsících od svého vstupu na trh kampaň. Láká na pohodlný nákup a doručení auta před dveře.

Carvago vstoupilo na český trh v říjnu 2020, zdroj: Carvago

Carvago vstoupilo na český trh v říjnu 2020, zdroj: Carvago

Online autotržiště Carvago v nové kampani představuje klíčové výhody nákupu ojetého auta přes internet, jako např. nabídku přesahující 750 tisíc vozů, detailní fyzickou kontrolu každého vozidla nebo jeho doručení až před dveře zákazníka. To vše s možností vrácení vozu do 14 dnů bez udání důvodů. Cílí na zákazníky v produktivním věku, kteří chtějí koupit ojeté auto v dobrém stavu, nechtějí se ale stresovat obíháním bazarů nebo riskovat, že se stanou obětí neférových praktik podvodníků. Firma funguje na trhu krátce, teprve od října 2020.

„Čeští zákazníci si na výhody online prodeje rychle zvykli a od našeho vstupu na trhu, v říjnu 2020, registrujeme přes 2 tisíce objednávek. Každý měsíc navíc poptávka dále roste, a to v řádu desítek procent,” říká Petr Dušek, marketingový ředitel evropského marketplace Carvago.com.

Nový spot Carvago

Strategii a kreativu kampaně zajistila agentura Czech Promotion ve spolupráci s produkčním studiem Final_2. Televizní spoty se v ČR vysílají od 20. května do 13. června 2021. Reklama je připravená ve čtyřech jazykových mutacích, vedle češtiny i v němčině, slovenštině a polštině. Televizní reklamu ještě doprovodí online kampaň.

Carvago, spadající do portfolia automotive skupiny EAG, nabízí přes 750 tisíc ojetých automobilů. Působí jak na B2B trhu, tak i v oblasti B2C. Kromě prodeje ojetých aut poskytuje také doplňkové služby jako financování, pojištění, převod, technickou kontrolu, prodlouženou záruku v délce až 2 let, možnost doručení vozu až ke dveřím zákazníka s garantovanou dodací lhůtou do 15 pracovních dní a zároveň možnost vůz vrátit do 14 dnů. Aktuálně působí v celkem osmi zemích, v ČR, na Slovensku, v Německu, Francii, Beneluxu, Švédsku a Rakousku, navíc plánuje další expanzi.

Česká online tržiště umožňují prodejcům zahraniční expanzi

pátek 26. února 2021

-zue-