Philips v nové kampani cílí na hráče online her

úterý, 25. května 2021, 07:25 Aktuality, Reklama, Internet & Mobil MediaGuru

Philips cílí na mladé muže a propojuje v nové kampani svět holení se světem her.

Philips zapojil do kampaně influencery, zdroj: Philips

Philips zapojil do kampaně influencery, zdroj: Philips

První gamingová kampaň #OneBladeOneWinner firmy Philips odstartovala v České republice začátkem května a nabízí propojení herního světa se světem holení vousů. Základem je online duel dvou influencerů, jehož vítěz se oholil Philips OneBlade, a hlasování o vítězném stylingu, který si vytvoří influencer Porty.

Řada od svého uvedení cílí na zákazníky, kteří rádi zkoušejí nové styly a technologie, především jde o cílovou skupinu 18 až 34 let

„Philips se na oblast gamingu orientuje dlouhodobě. V minulosti proběhlo několik kampaní s influencery v Polsku a dalších okolních zemích, a protože byly úspěšné, rozhodli jsme se začít s aktivacemi i v České republice a na Slovensku,“ říká Petra Fialová, marketingová manažerka Philips.

Duel hráčů Xnapy a MenT sledovalo přes 80 tisíc diváků a do této chvíle stream vidělo přes 132 tisíc lidí. S aktivitami v oblasti her pomáhá společnosti Philips agentura Gameset.

Xnapy a MenT se utkali v online přenosu na streamovací platformě Twitch a na YouTube 14. května ve dvou duelech. O celkovém vítězi tedy rozhodli fanoušci, kteří mohli hlasovat prostřednictvím stránek firmy. Před samotným začátkem streamu hlasovalo o vítězi přes 19 tisíc fanoušků. 

Během streamu byla také vyhlášena soutěž, kdy fanoušci mohli prostřednictvím stránek posílat návrhy stylingu vousů, který si na svém YouTube kanálu s pomocí Philips OneBlade vlastnoručně připraví gamer Porty. Autoři tří nejzajímavějších návrhů získají 500 eur. Každý hlasující v první i druhé části aktivace získal také slevový kód 20 % na nákup Philips OneBlade. Poslední soutěž se uskuteční v polovině června, hrát se bude o 3 x 500 eur.

Philips: Vlastní produkce je nákladnější, ale návratnost nám vychází

úterý 17. listopadu 2020

-zue-