Pivovary Staropramen uvádí hard seltzer Wai Moment

čtvrtek, 27. května 2021, 18:10 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

S novou značkou vstupují Pivovary Staropramen do kategorie hard seltzers.

Klíčový vizuál k uvedení značky Wai Moment, zdroj: Pivovary Staropramen

Klíčový vizuál k uvedení značky Wai Moment, zdroj: Pivovary Staropramen

Pivovary Staropramen na trh přicházejí s novou prémiovou značku Wai Moment, s níž vstupují do nové kategorie tzv. hard seltzers. Uvedení novinky podpoří reklamní kampaň. 

Hard seltzers si získaly na popularitě zejména v USA a postupně i v Evropě. Jedná se o alkoholické nápoje vyráběné přirozeným procesem postupného kvašení cukru, ovoce nebo ječného sladu, v kombinaci s perlivou vodou a přírodní ovocnou příchutí. „Touto kategorií oslovujeme zejména mladé dospělé lidi, kteří se nebojí zkoušet nové věci,“ uvádí manažerka značky Katarína Košťáliková s tím, že nová značka bude cílit především na mladé dospělé ve věku 18–24 let.

Kampaň poběží v televizi, kde bude nasazen reklamní spot na stanicích skupiny Prima, dále v outdooru, na internetu a sociálních sítích, kde bude pro komunikaci značka Wai Moment využívat své globální profily na Instagramu, Facebooku a Youtube.

Reklamní spot značky Wai Moment

Reklamní spot značky Wai Moment

Součástí kampaně je také silná podpora v místě prodeje prostřednictvím prémiových kartonových stojanů, vystavení ve speciálních úzkých lednicích, barových lednicích či samo-doplňovacích stojanech. Představení novinky budou doprovázet také ochutnávky a rozdávání vzorků, připravena je navíc spotřebitelská promoce. „I přes nejistou společenskou situaci bychom značku chtěli dostat do povědomí veřejnosti i skrze eventy. Věříme, že se v létě situace natolik zlepší, že budeme moci uspořádat například roadshow a sampling pod širým nebem a dát tak lidem příležitost novinku ochutnat“ popisuje další plány Košťáliková.

Značka Wai Moment je nyní k dostání ve štíhlých plechovkách s objemem 330 ml ve třech variantách – Tropical Crew Sensation, Crazy Berries Sensation a Minty Lime Time Sensation. V prodeji je od konce května ve vybraných řetězcích i na pultech menších prodejen a v online obchodech. Časem by se měl objevit i v barech a restauracích.

Do kategorie hard seltzers vstupují v současnosti i jiní hráči na trhu. Například Plzeňský Prazdroj uvedl nedávno značku Viper. 

Prazdroj uvede kampaní novinku Viper Hard Seltzer

středa 5. května 2021

-stk-