Sunar komunikuje s Monikou Bagárovou nové bio příkrmy

středa, 12. května 2021, 18:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Sunar přichází na trh s novou řadou příkrmů v bio kvalitě. V kampani se spojuje s Monikou Bagárovou.

Zdroj: Hero

Zdroj: Hero

Česká značka Sunar rozšiřuje své portfolio produktů o novou řadu zeleninových a masozeleninových příkrmů ve skleničce a v bio kvalitě. Novinku podporuje reklamní kampaní. 

Sunar sází nejen na bio kvalitu, ale na nápadité složení a chuť. Důraz sází také na obal produktu, a to nejen po designové stránce, ale i z pohledu ekologického a uživatelského. Tvar skleničky má pomoci lepšímu úchopu i přístupu do poslední lžičky bez zanechání zbytku obsahu.

Reklamní kampaň, jež cílí na maminky, pracuje s emocemi. Její tváří se stala ambasadorka značky Monika Bagárová a její desetiměsíční dcera Rumia. K vidění je v televizi formou sponzorských spotů a na internetu. V online prostředí nasadí 10s a 6s spoty, využije také branding, statické a html bannery, posty, carousely i animace. Do komunikace se rovněž zapojí osobní instagramový profil Moniky Bagárové. Rovněž vznikla i nová landing page pro kategorii bio produktů. 

Online reklamní spot značky Sunar s Monikou Bagárovou

Pod kampaní je podepsána agentura Isobar. Produkce spotu zajistila společnost Punkfilm. Režie se ujal Jiří Málek. Autorem fotografií je Ladislav Babuščák, který se nedávno podílel i na tvorbě fotek pro nový web.

-stk-