Televize Seznam a TV Joj natočí třetí řadu seriálu Lajna

čtvrtek, 6. května 2021, 10:40 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Třetí řada by měla být nasazena do vysílání letos na podzim, nejprve bude uvedena v terestrickém vysílání a teprve poté na internetu.

Zdroj: Seznam.cz

Zdroj: Seznam.cz

Celoplošná terestrická Televize Seznam uzavřela spolupráci se slovenskou stanicí TV Joj a společně oznámily zahájení příprav natáčení třetí série komediálního seriálu Lajna scenáristy Petra Kolečka a kreativního producenta Daniela Strejce. Nová řada s podtitulem „Zúčtování“ bude tentokrát natáčena primárně pro terestrické televizní vysílání. Chystá se tak osm zcela nových dílů ve stopáži dvacet šest minut.

První dvě série seriálu Lajna, které diváci najdou na videoportálu Televizeseznam.cz, mají přes 16 milionů zhlédnutí. Nová řada však bude mít premiéru v terestrické Televizi Seznam a TV Joj, následně ji budou moc diváci sledovat i online.

V hlavní roli se opět představí Jiří Langmajer. Za produkcí seriálu stojí stejný tým jako u předchozí série, natáčet by se měla během letošního léta a divákům se na obrazovkách představit na podzim.

„Mimo seriálu Lajna 3 připravujeme do podzimního programového schématu další vlastní nové pořady. Jsme velice rádi, že jsme pro natáčení našli tak silného koprodukčního partnera, jakým je TV Joj. Z Lajny se tak stává mezinárodní projekt, a to nejen díky spolupráci dvou celoplošných televizních stanic, ale také prostředí, ve kterém se natáčí, a ději, který se v ní odehrává,“ říká ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

-mav-