Visa spouští kampaň se Simone Biles a Marcinem Dzieński

čtvrtek, 6. května 2021, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Visa chce novou kampaní motivovat spotřebitele k tomu, aby platili kartou, prostřednictvím mobilního telefonu či chytrých hodinek.

Zdroj: Repro YT Visa

Zdroj: Repro YT Visa

Společnost Visa ve středu 5. května odstartovala novou kampaň se sloganem „Nemusíte být olympionici, abyste vyhráli“, s níž chce spotřebitele motivovat k tomu, aby platili kartou, prostřednictvím mobilního telefonu či chytrých hodinek. Součástí komunikace, jejíž tváří jsou olympionici Simone Biles a Marcin Dzieński, je také soutěž o ceny včetně hybridního automobilu Toyota C-HR, televize Panasonic s úhlopříčkou 50" nebo mobilů značky Samsung. 

Do soutěže se může zaregistrovat každý držitel karty Visa přes stránky www.visa.cz. Následně bude mít každá platba provedená ať už v kamenném obchodě, či na e-shopu šanci na výhru, přičemž nákupy u partnerů – u čerpacích stanic Shell a obchodu Mall.cz –  se počítají dvakrát. Kromě karty je možné platit také mobilem či hodinkami. 

„Tato kampaň není jen příležitostí vyhrát skvělé ceny, ale rovněž způsobem, jak podpořit své oblíbené prodejce. Visa dlouhodobě pomáhá podnikatelům přijímat rychlé, bezpečné a pohodlné digitální platby. Věříme, že tak široký výběr hodnotných cen a jednoduchá pravidla soutěže pomůžou Čechy motivovat k častějším platbám Visa. Zároveň doufáme, že především malým podnikatelům kampaň pomůže ke zvýšení prodejů a získání nových zákazníků,“ říká Katarzyna Jezierska, vedoucí marketingu společnosti Visa pro střední a východní Evropu. 

Soutěž podpoří kampaň v televizi, na internetu a sociálních sítích. Do televizního vysílání nasadí 15s a 30s spot, v němž účinkují dva členové olympijského týmu Visa: americká gymnastka a čtyřnásobná olympijská vítězka Simone Biles a sportovní lezec Marcin Dzieński.

-stk-