ADC hledá v nové kampani „nejkrásnějšího“ seniora

pondělí, 7. června 2021, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové kampani v rámci projektu ADC Unit se kreativci Hana Mára a Tomáš Vrana věnují podpoře Ceny Senior roku.

Tváří kampaně se stala loňská vítězka Ceny Senior roku Eva Trejbalová, zdroj: ADC.

Tváří kampaně se stala loňská vítězka Ceny Senior roku Eva Trejbalová, zdroj: ADC.

Art Directors Club (ADC) startuje další kampaň v rámci projektu ADC Unit, jenž umožňuje členům klubu realizovat kreativu se sociálně-kulturním přesahem. Tentokrát si dvojice kreativců, členka ADC Hana Mára a fotograf Tomáš Vrana, vybrali projekt SenSen (Senzační senioři) Nadace Charty 77. Ta vyhlašuje letos už devátý ročník Ceny Senior roku.

„Projekt SenSen odvádí fantastickou práci při podpoře aktivních seniorů," vysvětluje Hana Mára. „A protože jako největší přínos podobných sdružení a spolků vnímáme inspiraci druhých, právě tu jsme chtěli v letošní komunikaci vyzdvihnout. Je u nás mnoho seniorů, kteří i ve vyšším věku dokáží obdivuhodné věci. A opravdová krása je v tom, nenechat si je jenom pro sebe, ale inspirovat k nim i ostatní,“ dodává. 

Do kampaně si vybrali loňskou vítězku Ceny Senior roku Evu Trejbalovou, která je ve svých 86 letech aktivní lektorkou jógy v dejvickém Sokole. „Rád fotím portréty lidí, kteří mají co říct, a vážím si lidí, kteří jsou i v pozdějším věku aktivní a udržují si životní nadhled," přibližuje fotograf Tomáš Vrana. 

Kampaň bude od června k vidění v outdooru, na pražských citylightech a billboardech JCDecaux, jenž je jedním z outdoorových partnerů kampaně.

-stk-