Ben&Jerry’s otevře v pražském Manifestu svůj Scoop Shop

pátek, 25. června 2021, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka zmrzliny Ben&Jerry’s v Praze otevře vlastní kopečkové zmrzlinářství.

Zdroj: Manifesto

Zdroj: Manifesto

Se začátkem léta otevře Ben&Jerry’s, zmrzlina z portfolia společnosti Unilever, své první kopečkové zmrzlinářství. Vybrala si k tomu prostor Manifesta na Florenci v Praze.  

Scoop Shop otevře v sobotu 26. června, kdy přivítá každého příchozího ochutnávkou zmrzliny zdarma. Do 1. července bude na návštěvníky čekat zvýhodněná nabídka.

Značka, jež vznikla ve Spojených státech ve státě Vermont v roce 1978, usiluje o to, dělat tu „nejlepší zmrzlinu nejlepším možným způsobem“. Mléko tak dodávají jen chovatelé, jejichž krávy tráví minimálně 180 dní v roce alespoň 6 hodin denně na volné pastvě, a další suroviny mají certifikát Fair Trade.

Mezi oblíbené příchuti, které si zákazníci mohou nechat naložit do kornoutku, do kelímku, nebo odnést v jednom z balení domů, patří Chocolate Fudge Brownies s kousky pečených dezertů brownies, Peanut Butter Cup s burákovým máslem a Cookie Dough s kousky speciálního sušenkového těsta.

Jedná se tak o další zmrzlinářství, které Unilever na českém trhu otevírá. Loni tak společnost představila svou značku řemeslné zmrzliny Grom, kterou si mohou lidé dát v prodejně na Václavském náměstí.

-stk-