Brand Management bude 13. října, přijedou zahraniční spíkři

středa, 23. června 2021, 13:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Konference o značkách Brand Management se letos uskuteční 13. října, přivítá i několik zahraničních spíkrů.

Kyra von Mutius, zdroj: Blue Events

Kyra von Mutius, zdroj: Blue Events

Společnost Blue Events uspořádá 13. října 2021 konferenci o značkách Brand Management. Akce proběhne naživo v Cubex Centru Praha. Cílem konference je přinést inspirativní příběhy a názory na to, jak znovu „nakopnout marketing“.

„Všichni potřebujeme novou energii po měsících pod zámkem, kdy si kdekdo do marketingu kopnul, nebo mu osekal rozpočet,“ říká za organizátory Jan Patera z Blue Events.

Na konferenci se představí úspěšné a aktuální příběhy značek z českého a slovenského trhu. Doplní je osobnosti z Velké Británie jako Paul Feldwick, legenda strategického plánování a autor knih The Anatomy of Humbug a Why Does the Pedlar Sing?, dále Dan White, autor knihy The Smart Marketing Book: The Definitive Guide to Effective Marketing Strategies. Z Německa přijíždí Kyra von Mutius, vycházející hvězda a šéfka strategie agentury Heimat známé v Česku hlavně dlouhodobou prací pro Hornbach. Mezi řečníky bude také Štefan Sarvaš, který pracuje v globální centrále společnosti Mars a věnuje se strategickým změnám na trzích s růstovým potenciálem. Ze Slovenska přijíždí Richard Mareček, Head of Brand Strategy značky Dedoles.

Registrace za nejvýhodnější ceny je k dispozici na webu konference do konce července.

Více informací získáte zde. Podívejte se na závěry loňské konference ve videu níže.

Zdroj: Blue Events

-mav-