Druhá řada Peče celá země je natočená, ČT ji uvede příští rok

úterý, 15. června 2021, 16:50 Aktuality, TV MediaGuru

Na obrazovkách České televize se druhá řada pořadu Peče celá země objeví v první polovině roku 2022.

Peče celá země II, zdroj: Česká televize

Peče celá země II, zdroj: Česká televize

Česká televize ukončila natáčení druhé řady reality show Peče celá země, pořad teď směřuje do střižny. Na obrazovkách se druhá řada objeví v první polovině roku 2022, uvedla ČT. Televize začala druhou řadu natáčet na počátku letošního května v areálu zámku Bon Repos. Kromě nových soutěžících se v ní objeví také nová porotkyně, blogerka a lektorka cukrářských kurzů Michaela Landová. Druhým porotcem bude opět Josef Maršálek. Moderování pořadu se znovu ujmou Tereza Bebarová a Václav Kopta.

První řada Peče celá země se vysílala na jaře 2020, a to v sobotu v hlavním vysílacím čase. Divácky byla nadprůměrně úspěšná. V průměru ji sledovalo 1,3 mil. diváků starších 15 let a 118 tisíc dětí ve věku 4-14 let, finálový díl pak přilákal k obrazovkám více než 1,7 milionu diváků a 134 tisíc dětí.

Soutěž je určena pro amatérské pekaře a cukráře z celé republiky. Do castingu druhé řady se přihlásilo čtyřikrát víc zájemců než v případě první řady. Pořad je natáčen v licenci britské BBC. Soutěžící dostávají v každém díle úkoly, které jsou pokaždé jiné (z různých oblastí pečení), jejich výsledek pak zhodnotí odborná porota. V každém kole jednoho z účastníků vyřadí.

-mav-