Empresa přivádí Sedmičku Retro, podle Forum 24 chce i deník

úterý, 22. června 2021, 11:05 Aktuality, Tisk MediaGuru

Po čtrnáctideníku VIP Svět uvádí na trh vydavatelství Empresa Media dvouměsíčník s názvem Sedmička Retro. Vyloučit ani nelze, že vydavatelství přijde s novým deníkem.

Titulní strana časopisu Sedmička Retro, zdroj: Empresa Media

Titulní strana časopisu Sedmička Retro, zdroj: Empresa Media

Po čtrnáctideníku VIP Svět uvádí na trh vydavatelství Empresa Media dvouměsíčník s názvem Sedmička Retro. V prodeji bude od 23. června za cenu 15 Kč. Nový titul má přinášet životní příběhy osobností, jež se zapsaly do české kultury. Připomene hudbu, filmy, jídlo nebo módu z doby před sametovou revolucí. Tištěný náklad představuje 35 tisíc kusů. 

Šéfredaktorkou Sedmičky Retro je Zuzana Fojtíková, která ve vydavatelství Empresa Media řídí většinu titulů. Mimo zmíněné novinky VIP Svět ještě týdeník Sedmička, Sedmička Křížovky, Sedmička pro maminky, Sedmička pro ženy nebo magazín Exkluziv.

Podle neoficiálních informací nemusí jít o poslední tištěnou novinku tohoto vydavatelství. Server Forum 24 už v minulém týdnu informoval, že Empresa Media má v plánu začít vydávat politický deník se společenským obsahem. Majitel vydavatelství Jaromír Soukup informaci nekomentoval.

-mav-