iDnes Premium se rozšířil o sportovní sekci, zahrnuje i O2 TV

pátek, 11. června 2021, 10:15 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Čtenáři s nově zakoupeným ročním členstvím v iDnes Premium mohou nově využít nabídky sportovního balíčku O2 TV Sport Pack.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

iDnes Premium, projekt placeného obsahu a zábavy mediální skupiny Mafra, se od 10. června rozšířil o novou sportovní sekci. Má přinášet zpravodajství z právě začínajícího fotbalového Eura, tenisového Wimbledonu, letních olympijských her, či z cyklistické Tour de France, kterou doprovodí soutěž o poukaz na zájezd přímo do míst závodu se společností Škoda Auto.

Čtenáři s nově zakoupeným ročním členstvím v iDnes Premium mohou využít nabídky sportovního balíčku O2 TV Sport Pack na 12 měsíců za cenu 390 Kč a získat tak dvě služby v přepočtu za 65 Kč měsíčně.

„Sport je od začátku významnou součástí projektu iDnes Premium. Se zlatým logem už vyšlo přes tisíc článků, které zpravidla patřily k těm nejčtenějším. V roce mimořádných sportovních událostí jsme se rozhodli prémiový obsah ještě dál rozšířit, a proto zakládáme speciál iDnes Premium Sport,“ uvedl zástupce šéfredaktorky iDnes.cz Jaroslav Beránek.

iDnes Premium Sport má rovněž nabídnout nové formáty a videopořady se sportovní tématikou, rozhovory, analýzy i komentáře a především reportáže z místa dění významných sportovních událostí letošního roku.

„Původní obsah z místa je pro nás klíčový. Právě pohled do zákulisí velkých akcí, autentické dojmy z atmosféry, bezprostřední reakce českých i zahraničních sportovců nebo rozhovory s osobnostmi patří do konceptu obsahu, který chceme v iDnes Premium Sport nabízet,“ dodává vedoucí sportovní redakce Ondřej Trunečka.

-mav-