Marketing v Eurowagu vede Juho Wallenius

pondělí, 21. června 2021, 13:35 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Novým šéfem marketingu společnosti Eurowag se stal Juho Wallenius. Chce zvýšit povědomí o značce na nových evropských trzích.

Juho Wallenius, zdroj: Eurowag

Juho Wallenius, zdroj: Eurowag

Do čela marketingu společnosti Eurowag nastoupil Juho Wallenius. Ve své roli viceprezidenta marketingu bude zodpovědný za veškeré marketingové aktivity společnosti, zaměří se také na posílení Eurowagu v oblastech digitálních finančních služeb a e-commerce. K jeho úkolům bude patřit i zvýšení povědomí o značce Eurowag na nových evropských trzích.

Juho Wallenius má dvacet let zkušeností v řadě marketingových a manažerských pozic, zejména v rychle rostoucích fintech společnostech. Do Eurowagu přichází ze skupiny Ferratum, kde dohlížel na koncepci, budování značky a spuštění mobilní banky SweepBank.com. V minulosti pracoval pro lídry trhu, jako je AkzoNobel, nebo globální reklamní a digitální agentury, například TBWA.

„Dovolím si říct, že jsem stratég orientovaný na technologie. Jsem přesvědčen, že nejefektivnější marketing je vždy rovnováhou racionálních a emocionálních argumentů, kombinací umění a vědy a aktem kreativity i tvrdé práce. Jsem opravdu nadšený, že nastupuji do společnosti Eurowag právě teď, v působivé fázi kontinuální expanze a rostoucích nároků na mezinárodní povědomí o značce a marketingový dosah,“ říká Juho Wallenius.

Společnost Eurowag založená v Česku před 25 lety poskytuje integrované platební a technologické řešení zákazníkům v komerční silniční dopravě. Působí na patnácti trzích v Evropě a zaměstnává více než tisíc profesionálů třiceti národností. 

-stk-