Martin Šebesta zodpovídá za digitál v Knowlimits

středa, 30. června 2021, 07:45 Aktuality, Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Novým členem širšího vedení Knowlimits se stává Martin Šebesta, zodpovídá za digitální aktivity.

Martin Šebesta, zdroj: Knowlimits

Martin Šebesta, zdroj: Knowlimits

Novým členem širšího vedení Knowlimits se od července stává Martin Šebesta, který bude zastávat pozici Chief Digital Officer. Zodpovědný bude za veškeré digitální aktivity napříč skupinou Knowlimits. 

„Jeho příchod je pro nás po akvizici Fragile media dalším strategickým pilířem v rámci rozvoje digitálních aktivit a služeb skupiny Knowlimits,“ uvedl Martin Kurzweil, člen představenstva Knowlimits Group.

Martin Šebesta začínal v roce 2002 jako specialista na nestandardní reklamní formáty ve společnosti NetCentrum, kde se o dva roky později stal nejdříve zástupcem obchodního ředitele a poté ředitelem pro inzerci. Po vzniku Centrum Holdings byl až do roku 2010 obchodním ředitelem společnosti. V říjnu 2010 se stal vedoucím digitálního oddělení nákupní divize Omnicom Media Group a od roku 2014 pak rozšířeného oddělení printu a digitálu. Od roku 2016 do konce roku 2020 působil v pozici managing directora nákupní divize Omnicom Media Group. Dlouhodobě také působil v profesním Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR).

„Potenciál rozvoje vidím v synergiích v rámci skupiny, kde pracují špičkoví odborníci, stejně jako v personálních či firemních akvizicích. Mým cílem je poskytovat klientům nadstandardní služby s vysokou přidanou hodnotou ve všech oblastech digitálu,“ uvedl ke svému nástupu Martin Šebesta.

-mav-