NKD otevírá další prodejnu v Česku v OC Šestka

pondělí, 14. června 2021, 14:15 Aktuality, Retail MediaGuru

V pražské OC Šestka otevírá svou novou prodejnu řetězec NKD. Jde o jeho jedenáctou pobočku v Česku a druhou v Praze.

Obchodní centrum Šestka pokračuje v letošní expanzi a letos otevírá čtvrtou novou provozovnu. Nová prodejna NKD se otvírá od pondělí 14. června, otevření mají doprovázet 20% slevy na veškeré zboží.

NKD nabízí módní oblečení pro celou rodinu, funkční sportovní oblečení, bytový textil a sezónní dekorativní předměty. Cílí především na zákaznice ve věku 30-64 let.  Jedná se o jedenáctou pobočku v České republice, druhou v Praze.

„Hlavní výhody Obchodního centra Šestka vidíme v perfektním dopravním spojení, moderní infrastruktuře a profesionálním vedení,“ uvedl Jens Gransee, projektový manažer pro expanzi v České republice. „Rozhodující pro nás však byla také vyvážená směs obchodů a místní nabídka zážitkových služeb pro celou rodinu. Našim cílem je samozřejmě naplnit potřeby zejména lokálních zákazníků.“

Obchodní centrum Šestka se nachází v sousedství pražského letiště. Letos od začátku roku otevřelo tři nové prodejny s módou, sportovním vybavením a knihami. V květnu zde zahájilo provoz Muzeum Her a retro herna značky Cibien´s Corner a pasáž v prvním patře obchodního centra se nedávno proměnila v galerii Sky Gallery. K další plánované novince má patřit nová podoba fitness centra s kryokomorou.

-mav-