Vodafone podpoří kampaní neomezený mobilní tarif

úterý, 1. června 2021, 13:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vodafone představuje nový neomezený mobilní tarif pro jednotlivce. Podpoří jej reklamní kampaní.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Vodafone na trh uvádí nový neomezený mobilní tarif pro jednotlivce. Za 799 korun měsíčně nabídne neomezené volání, SMS i objem dat s rychlostí dostatečnou pro sledování filmů ve vysoké kvalitě i pro videohovory. Tarif s neomezenou rychlostí, která se hodí pro nejvyšší nároky, využití 5G sítě včetně přenosu videa ve 4K nebo pro práci s cloudovými uložišti, vyjde jednotlivce na 1199 korun. Součástí nabídky je i speciální letní akce – neomezená mobilní data pro jednotlivce nastálo za 599 korun. 

„Chceme demokratizovat trh a udávat trendy. Být prvním operátorem, který zpřístupní neomezená data napříč zákaznickým spektrem – od jednotlivců přes živnostníky až po středně velké podnikatele. Proto přicházíme s nabídkou neomezených datových tarifů pro jednotlivce bez podmínek a za příznivé ceny,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.

firemním tarifům Neomezený Business Super a Neomezený Business Premium 5G získají zákazníci navíc zabezpečení CyberWall. Součástí je i 300 minut volání do zahraničí, které je možné čerpat v EU a Business zóně – včetně například USA, Švýcarska nebo Ruska. Firmy, které běžně potřebují více SIM karet, mohou využít nabídku Vodafone Flexi Business.

Novou nabídku bude komunikovat i marketingová kampaň, jež bude spuštěna za několik dní. Kreativu vytvořila jako obvykle agentura McCann Prague, nákup médií zajišťuje Carat. 

-stk-