Zážitky.cz a zpěvák Ruppert pořádají koncert v balonu

pondělí, 21. června 2021, 07:10 Aktuality, Marketing, Outdoor MediaGuru

Zpěvák Matěj Ruppert a společnost Zážitky.cz připravují na pondělí 30. června koncertní zážitek v balonu.

Matěj Ruppert, koncert v balonu, zdroj: Zážitky.cz

Matěj Ruppert, koncert v balonu, zdroj: Zážitky.cz

Zpěvák Matěj Ruppert a společnost Zážitky.cz připravují koncertní zážitek v balonu. Ve středu 30. června v 18 hodin vzlétne koncertní balon, na jehož palubě bude kapela G-Point Hunters ve složení Matěj Ruppert, Tereza Černochová a Roman Holý a odehrají první koncert v horkovzdušném balonu. Kromě lidí na zemi ho ale budou moci sledovat diváci i díky živému přenosu na www.koncertvbalonu.cz.

„Celé naše podnikání je založeno na tom, že přinášíme lidem jiný pohled na život a chceme, aby si ho ještě víc užívali, bavili se a často aby vystoupili ze své komfortní zóny. Od začátku pandemie nám bylo tohle všechno odepřeno, a chtěli jsme proto lidem vrátit naději, rozveselit je a ukázat jim, že jak zážitky, tak i kultura stále žije a má co nabídnout,“ uvedl Jan Hájek, majitel společnosti Zážitky.cz. „Vlastníme dva velké horkovzdušné balony a napadlo nás, že bychom je mohli využít pro živý koncert. No a cesta k Matějovi Ruppertovi už pak byla krátká. Známe se spolu z jiného projektu a myslím si, že větší showman, který vám dodá energii a pobaví vás, u nás zkrátka není. Matěj s tím naštěstí hned souhlasil a přípravy mohly začít,“ dodal.

Do horkovzdušného balonu se bude muset kromě kapely, pilota, kameramana a zvukaře také vejít veškerá aparatura a výkonné ozvučení. To všechno bude muset navíc fungovat bezdrátově s velkokapacitními bateriemi, odposlechy a kvalitním internetovým připojením kvůli live stream přenosu. Ten bude po celou dobu koncertu zprostředkovávat tým profesionálů a divákům kromě zvukového přenosu nabídne pohledy z několika kamer umístěných jak uvnitř balonu, tak i z těch spolu letících.

„Každou akci, která dokáže rozhýbat kulturu a vrátí lidem pocit normálnosti, vždycky rád podpořím a budu se jí účastnit. Tahle je navíc doslova tak ulítlá, že se na ni opravdu těším. Máme už za sebou testovací lety a hodiny jsme ladili všechny detaily, aby nás nic nepřekvapilo,“ uvedl Matěj Rupert.

Přesné místo letu koncertního balonu je prozatím v utajení. Zatím se ví pouze to, že se uskuteční v Jihočeském kraji. A také, že balon nepoletí jediný, ale možnost sledovat koncert ve vzduchu bude moct dalších 16 fanoušků. „Rozhodli jsme se vytvořit formaci čtyř balonů a dali jsme do prodeje 16 VIP vstupenek pro nejvíc zaryté fanoušky a milovníky létání,“ upřesnil Hájek.

-mav-