Bonami spustilo letní „pohovkovou schovávanou“

sobota, 17. července 2021, 08:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Prázdninová kampaň e-shopu Bonami se zaměřuje na sortiment pohovek. Součástí je i výzva k hledání schovaných pohovek po Praze.

Zdroj: Bonami

Zdroj: Bonami

Bonami odstartovalo svou letní kampaň zaměřenou na sortiment pohovek. Její součástí je i „pohovková schovávaná“, v níž schovává pohovku po Praze. Ten, kdo ji najde, vyfotí se s ní a dá její fotku na Instagram s hashtagem #napohovcezalezi, může novou pohovku z kampaně i vyhrát.

„Pohovky jsou jedním z nejoblíbenějších artiklů na Bonami vůbec, ročně jich prodáme přes dvanáct tisíc. A letošní červenec pohovkám patří, věnovat se jim budeme i v rámci slevové kampaně Pohovkový týden, další akce probíhají průběžně. Dnes ale poprvé startujeme i v pražském terénu guerillou a také OOH kampaň jak v Čechách, tak na Slovensku a v Maďarsku,“ říká Lucie Šuláková, brand manažerka Bonami.

Lidé mohou po Praze hledat pohovku značky Bobochic Paris, na kterou má Bonami v České republice exkluzivitu. Soutěžícím může při hledání posloužit nápověda – pohovka se nachází ve čtvrti úzce spjaté s fotografem Tomášem Třeštíkem, který celou akci fotograficky doprovází.

Pohovka z terénu poputuje po skončení akce k vybrané mamince samoživitelce, kterou Bonami podpoří díky iniciativě Nory Fridrichové a jejímu charitativnímu projektu Šatník pro rodiče samoživitele.

-stk-