ČT upravuje program, uctí M. Lasicu a F. Nedvěda

pondělí, 19. července 2021, 15:05 Aktuality, TV MediaGuru

Česká televize upravuje v tomto týdnu program, změnami zařazuje pořady, kterými vzpomene na Milana Lasicu a Františka Nedvěda.

Milan Lasica v pořadu Na plovárně, zdroj: Česká televize

Milan Lasica v pořadu Na plovárně, zdroj: Česká televize

Jako vzpomínku a k uctění památky slovenského herce, dramatika, režiséra, spisovatele a zpěváka Milana Lasici uvede Česká televize mimořádnou změnou na programech ČT3, ČT1 a ČT art několik pořadů s účastí tohoto slovenského herce.

V pondělí 19. července na ČT3 od 20:10 zařazuje pořad Vážení přátelé, ano. Milan Lasica se zde představuje v hlavní roli satirické české komedie (1989). A od 22:00 na stejném programu pořad z roku 1990 Hovory H ještě po dvaceti letech. Setkání Miroslava Horníčka s hosty Milanem Lasicou a Júliem Satinským. 

V úterý na ČT1 od 20:10 odvysílá Všechnopárty, ve které vystoupil i Milan Lasica. Následovat bude od 20:55 pořad Neobyčejné životy: Milan Lasica. Od den později, ve středu 21.7., na ČT art od 21:10 zařadí Na plovárně s Milanem Lasicou. Ve čtvrtek od 21:55 na stejném programu odvysílá Bratislava Hot Serenaders s účastí Milana Lasici.

Česká televize také uctí památku písničkáře Františka Nedvěda. Ve čtvrtek odvysílá na ČT1 od 20:10 Všechnopárty, ve které František Nedvěd vystoupil jako host. V pátek na ČT art od 20:15 nově zařazuje Nedvěd v Nedvězí jako vzpomínku na jednu z nejvýznamnějších osobnosti českého country, folku a trampské písně.

-mav-