Datart navazuje na kreativní linku a představuje Chytrart

středa, 7. července 2021, 09:30 Aktuality, Retail, Reklama MediaGuru

Datart přichází s další fází kampaně a přibližuje benefity a služby, které jsou postavené na osobním kontaktu zákazníka s elektro specialisty v prodejně.

Další část kampaně propaguje služby na prodejnách, zdroj: Datart.

Další část kampaně propaguje služby na prodejnách, zdroj: Datart.

Datart, síť prodejen se spotřební elektronikou, pokračuje třetím spotem ve své kreativní lince, kterou poprvé představila v říjnu loňského roku a následně letos v únoru. Nová kampaň reaguje na zlepšení pandemické situace a znovuotevření kamenných prodejen a v novém spotu představuje tzv. Chytrart. Pod výrokem „Spolu najdeme to nejlepší řešení” v reklamě přibližuje benefity a služby, které jsou postavené na osobním kontaktu zákazníka a elektro specialisty v prodejně.

„Jsme rádi, že se do reklam podařilo přenést sdělení našich klíčových služeb a benefitů, což nám potvrzují výsledky marketingového výzkumu. Ten mimo jiné ukazuje, že lidé, kteří viděli naše reklamy, si více než dvojnásobně spojují značku se synonymem nejlepších a nejkvalitnějších doprovodných služeb,“ komentuje jeden z výsledků průzkumu agentury Focus Lenka Mastešová, marketingová ředitelka značky Datart.

I tento spot vznikl pod taktovkou agentury WMC Grey. „Věřím, že jsme našli velmi silnou a současně flexibilní kreativní platformu. Dává nám možnost vytvořit komunikaci jakéhokoliv benefitu nebo služby a použít přesně ve chvíli, kdy je to potřebné a možné,“ vysvětluje Jan Plajner, Business Development Director WMC Grey.

Třetí spot nové kreativy Datartu s názvem Chytrart

Nové reklamy mají 57% vysokou míru zaznamenání, podle průzkumu zákazníci z reklam vnímají především službu vyzvednutí zboží do třiceti minut od objednání v e-shopu a komfortní dopravu zboží až domů. Po představení těchto služeb, které jsou spojené především s internetovým nakupováním, Datart do reklam zapojil také benefity spojené s osobním kontaktem zákazníka a prodejce, tedy možnost prohlédnout a vyzkoušet si produkty osobně, odborné poradenství a pomoc s výběrem zboží v prodejnách.

Své prodejny řetězec znovu otevřel do plného provozu 10. května. Ve zhruba sto prodejnách v Česku zákazníkům poskytuje odborné poradenství více než tisíc elektro specialistů.

Datart pokračuje novým spotem v kreativní lince Dopravart

čtvrtek 28. ledna 2021

-zue-