Finlandia v létě propaguje svou řadu Botanical

úterý, 13. července 2021, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka vodky Finlandia cílí s novinkou – řadou Botanical – primárně na mladší spotřebitele. V létě ji podporuje nadlinkovou kampaní.

Venkovní reklama na novou řadu Finlandia Botanical, foto: MediaGuru

Venkovní reklama na novou řadu Finlandia Botanical, foto: MediaGuru

Vodka Finlandia letos uvedla na trh novou řadu Botanical, jež obsahuje dvě varianty s příchutí okurky & máty a lesního ovoce & růže. V létě ji podporuje nadlinkovou kampaní, jež poběží do konce září v televizi, outdooru a na internetu. Doplňují ji menší lokální festivaly a eventy. 

„U spotřebitelů sledujeme silný rozvoj trendů, jako je jednoduchost, změna životního stylu a tzv. craft,“ popisuje na dotaz MediaGuru Lucie Presslová, senior brand manažerka značky Finlandia ze společnosti Brown-Forman. Novinky vycházejí vstříc poptávce po nových variantách, přírodních ingrediencích a esencích i potřebě sdílení s přáteli. „V segmentu vodky jsme také první značkou s tímto produktem a silnou aktivací na českém trhu,“ dodává Presslová. 

Finlandia Botanical je nyní k dostání ve všech mezinárodních řetězcích a také ve vybraných barech, restauracích a sezónních outletech.

-stk-