FYI Prague zakládá divizi pro lídry, povede ji Papežová

středa, 21. července 2021, 10:00 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

V agentuře FYI Prague povede Michaela Papežová novou divizi For Your Identity.

Michaela Papežová, zdroj: FYI Prague

Michaela Papežová, zdroj: FYI Prague

Do agentury FYI Prague Jana Řezáče a Františka Brože přichází Michaela Papežová, jež povede novou divizi For Your Identity. Jejím cílem je podporovat klíčové osobnosti a manažery v budování a řízení vlastního obrazu ve firemním i společenském prostředí. 

Divize bude fungovat v rámci nové dceřiné společnosti FYIdentity. V ní drží majoritu současná společnost FYI a minoritní podíly v ní kromě Michaely Papežové (25 %) získal také Michal Marek (10 %), který se v agentuře specializuje především na komunikaci technologických společností a firem z oblasti e‑commerce.

For Your Identity nabídne jak dlouhodobý program pro lídry, tak jednorázové workshopy, které reagují na jejich aktuální byznysové nebo společenské potřeby. Program kombinuje konzultační a mentoringovou rovinu s tréninkem konkrétních mediálně-komunikačních situací. Výstupem jsou zpravidla osobní strategické dokumenty nebo audiovizuální formáty. Zejména pro ně vznikla v nových prostorách FYI Prague tréninková místnost a audiovizuální studio. 

„Během své kariéry v public relations jsem si mnohokrát ověřila, jak zásadní pro úspěch komunikace je osobnost manažera. Dnes už se firma neobejde jen se značkou a dobrým produktem. Přidaná hodnota vzniká až v momentě, kdy se do komunikace zapojí i osobnosti, které příběh firmy rozšíří o lidskou rovinu. Program For Your Identity vznikl proto, aby tito lidé měli podporu zkušených profesionálů, kteří jim pomohou definovat jejich vizi a naučí je uvěřitelně ji odprezentovat,” popisuje Michaela Papežová

Michaela Papežová do agentury nastupuje po mnohaletém působení v pozici ředitelky PR a marketingové komunikace v investiční skupině Rockaway Jakuba Havrlanta, kde se starala mimo jiné o komunikaci akvizic a nových investic, PR jednotlivých firem uvnitř skupiny či profilaci šéfa skupiny Jakuba Havrlanta a klíčových osobností týmu. Předtím rovněž stála v čele komunikace Mall Group a dříve také Allegro Group, kam toho času spadaly služby jako Aukro, Heureka, NetDirect či Bezrealitky.

-stk-