H&M uvádí kolekci inspirovanou seriálem Netflixu Sex Education

úterý, 20. července 2021, 14:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kolekce „Back-to-campus“ od H&M se inspiruje seriálem Sex Education z dílny společnosti Netflix.

Z kolekce "Back-to-campus", zdroj: H&M

Z kolekce "Back-to-campus", zdroj: H&M

Oděvní řetězec H&M uvádí na český trh novou kolekci s podtitulem „Back-to-campus“. Ta se inspiruje seriálem Sex Education z dílny společnosti Netflix. Kolekce bude k dostání v obchodech a na e-shopu H&M 12. srpna.

Kolekci tvoří univerzitní oděvy v karmínově červené barvě s logem názvu fiktivního města Moordale. Všechny kousky jsou v retro kampusovém stylu, inspirované hlavními postavami seriálu, které jsou na některých z nich i vyobrazeny. Celá kolekce, včetně doplňků, je vyrobená z udržitelných materiálů.

K uvedení kolekce se česká pobočka H&M rozhodla spojit s influencery Lubošem Kulíškem, Honzou Fantou, Helluno a Marianou Prachařovou, kteří se řadí mezi fanoušky seriály. Ve spolupráci s nimi připravuje řetězec také lokální event.  „Ten se bude konat v pátek 6. srpna od 20:00 v exkluzivním Mama Shelter Hotel v Praze. Bude se jednat o kvízový večer neboli pub quiz, kdy jednotliví influenceři sestaví tým ze svých fanoušků, registrovaných skrze věrnostní program H&M Hello Member. Společně pak poměří síly proti zbylým týmům ve svých znalostech seriálu Sex Education,“ popisuje Martin Kluka, Loyalty Manager H&M ČR.

Zřízena je také speciální e-mailová adresa: nestydsezeptat@hm.com, na které mohou lidé od 19. července do 6. srpna posílat své dotazy na téma vztahů a sexu. O odpovědi se postará odborník a profesionální terapeut.

-stk-