Hobžovy brambůrky na PR a sociální sítě volí Ogilvy

úterý, 20. července 2021, 12:20 Aktuality, PR, Internet & Mobil MediaGuru

Agentura Ogilvy zajistí pro značku Hobžovy brambůrky PR i sociální sítě.

Zdroj: Hobžovy brambůrky / Petr Hobža Snack

Zdroj: Hobžovy brambůrky / Petr Hobža Snack

Český výrobce brambůrků ze Strážnice, stojící za značkou Hobžovy brambůrky, si pro spolupráci v oblasti produktového i korporátního PRsociálních sítí vybral agenturu Ogilvy. Spolupráce oficiálně odstartovala 1. července. 

Předmětem spolupráce v rámci PR bude především zajištění kontinuální produktové i korporátní komunikace a budování mediálního obrazu značky v klíčových médiích. „Naším cílem bude ukázat Hobžovy brambůrky jako tradičního lokálního výrobce kvalitních brambůrků, který svou výrobu neustále zdokonaluje v oblasti automatizace, ale i trvalé udržitelnosti. V korporátní komunikaci se postupně zaměříme na různé pohledy na výrobu brambůrků, ať už půjde o technologie, ekologii nebo posun v profilaci majitelů firmy, bratrů Hobžových, o kousek dál od jejich již mediálně dobře známého příběhu o založení rodinného podniku,“ přibližuje plány na nejbližší období Václav Rambousek z Ogilvy.

Cílem produktové linky komunikace bude hledat přirozená propojení značky s aktuálními tématy a sezónností, více využívat dobré znalosti zákaznických preferencí a také připravovat mediální projekty se zapojením koncových zákazníků. 

Budovat značku a odkazovat na rodinnou tradici, kvalitu a moravské kořeny strážnických brambůrků bude cílem komunikace i na sociálních sítích. „Na Facebooku a Instagramu budeme pracovat s obsahem přizpůsobeným různým cílovým skupinám. Chceme udržet zájem stávajících milovníků Hobžových brambůrků, ale také se dostat blíže k mladšímu publiku a aktivně ho zapojit do komunikace. Pro Hobžovy jsme nastavili komunikační cíle, upravili vizuální styl a vytvořili mediální strategii, která nám dovolí smysluplně oslovovat více různých cílových skupin najednou,“ vysvětluje Barbora Šumanská, ředitelka sociálních médií v agentuře Ogilvy.

Redesign vychází z barev, které Hobžovy brambůrky ve své komunikaci používají, a pracuje s moravským folklórním motivem známým z obalu brambůrků. „Folklórním motivům, které jsou pro Hobžovy brambůrky typické, přidáváme texturu, vizuály jsme rozpohybovali a dodali jim modernější pojetí. Majitelé jsou velmi otevření a zakládají si na osobním kontaktu se zákazníkem. To jsme se snažili přenést i do obsahu, a tak se s Petrem a Liborem Hobžovými budou zákazníci potkávat i v prostředí sociálních sítí,“ říká Barbora Šumanská.

-stk-