L’Oréal reaguje kampaní na otevření kadeřnických salónů

čtvrtek, 1. července 2021, 17:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značky vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel, Kérastase a Redken vyzývají lidi, aby si užili chvilku jen pro sebe, například u kadeřníka.

Zdroj: L'Oréal

Zdroj: L'Oréal

Společnost L’Oréal připravila kampaň #ZasloužíteSiTo, s níž reaguje na znovuotevření kadeřnických salónů. Se značkami L’Oréal Professionnel, Kérastase a Redken vyzývá lidi, aby si po dlouhém sezení doma odměnili a užili si chvilku času jenom pro sebe. 

Kampaň navazuje na předchozí videa Zase spolu, které bylo uvedeno před koncem roku, zároveň však podtrhuje touhu lidí nechat o sebe pečovat tak, jak byli zvyklí dříve. „Chtěli jsme přinést reálné insighty z doby, kdy jsme seděli doma a opravdu snad každý potřeboval kadeřníka. Někoho barvil manžel/-ka, někoho dost nešťastně ostříhala kámoška, jiní měli nejdelší vlasy od narození... Na druhé straně, vlastně se vám ani nic ,tak strašného nemuselo stát', i tak si každý z nás zaslouží malou odměnu za to období, které je za námi,“ říká Lenka Halásová z agentury Extroverts, jež je pod kampaní podepsána.

Jedno z 12 videí kampaně #ZasloužíteSiTo

„Agentura přišla s konceptem #ZasloužíteSiTo, který nenásilným způsobem odkazoval na kampaň #ZaseSpolu, ale zároveň respektoval novou realitu, ve které hrála hlavní roli touha lidí vrátit se zpět do normálu, užívat si volný čas a nechat o sebe pečovat tak, jak byli zvyklí dříve,“ dodává Anna Nečasová, Brand Activation Manager L’Oréalu. 

Kampaň se točila ve třech zemích, poběží po dobu jednoho měsíce a obsahuje 12 videí. Jejich režie se ujal Véna Píša, za kamerou stál Lubomír Krupka. 

-stk-