Pragovka Art District ukázala novou vizuální identitu

středa, 21. července 2021, 11:55 Aktuality, PR, Reklama MediaGuru

Pragovka Art District v pražských Vysočanech představila nový komunikační koncept a vizuální identitu.

Zdroj: Brandmark

Zdroj: Brandmark

Pragovka Art District v pražských Vysočanech představila nový komunikační koncept a vizuální identitu. Ty pro Pragovku ve spolupráci se studiem Wordsearch realizoval a navrhl pražský Brandmark, který na projektu spolupracuje od roku 2020.

V rámci první fáze přestavení Pragovka Art Districtu veřejnosti vytvořil Brandmark nový web Pragovka.com, který podpoří printovou kampaní v ulicích Prahy a kampaní na sociálních sítích a v online médiích. Pro Pragovku Brandmark připravuje také nové propagační materiály jako brožury, navigační plochy v areálu nebo interní materiály, jakým je i velká časová osa ve vnitřních prostorech. Aktuálně probíhají také přípravy focení a eventů v areálu Pragovky.

Zdroj: Brandmark

Zdroj: Brandmark

Zdroj: Brandmark

Zdroj: Brandmark

Pragovka zatím patří především umění – vedle desítek uměleckých ateliérů a několika galerií se zde pořádají nejrůznější kulturní, ale i komerční eventy. V duchu konceptu kreativní čtvrti se však stále více otevírá také dalším možnostem. Historické tovární haly i venkovní prostranství se s pomocí předních českých architektů a urbanistů mění na městský prostor, kde bude dost místa i pro originální kancelářské, vzdělávací nebo obchodní prostory a osobité rezidenční bydlení.

Pragovka Art District vzniká v industriální části Vysočan, v místech bývalé Pražské továrny na automobily a pozdější ČKD. V Pragovce se za první republiky vyráběly vozy Praga, Škoda a Tatra, později pak vojenské náklaďáky Praga V3S. Právě průmyslová minulost areálu se stala hlavním nosným prvkem nové vizuální podoby Pragovky.

-mav-