Prima Cool uspořádala skoky na Vltavě, přišly tisíce lidí

středa, 14. července 2021, 07:35 TV, Aktuality MediaGuru

Televizní stanice Prima Cool uspořádala o víkendu freestylovou exhibici na Vltavě, na akci podle pořadatele dorazily tisíce diváků.

Coolife Freestyle Fest 2021, zdroj: FTV Prima

Coolife Freestyle Fest 2021, zdroj: FTV Prima

Na pražské smíchovské náplavce se v sobotu 10. července uskutečnila freestylová show Coolife Freestyle Fest. Do hlavního města se sjeli lyžaři a snowboardisté z celé České republiky na freestylovou exhibici uprostřed Vltavy. Akci sledovaly tisíce diváků. Vedle sportovní podívané nabídla i koncerty kapel jako Prago Union a Prague Conspiracy a také následnou afterparty.

Akce navázala na událost Cool Highjump Tour z loňského roku, která získala ocenění od České eventové asociace. „I letos bylo naší ambicí nabídnout špičkový event, který nemá v ČR obdoby,“ uvedl marketingový ředitel skupiny Prima Aleš Pýcha.

Event se uskutečnil pod lifestylovou značkou Coolife televizní stanice Prima Cool. Pro návštěvníky také vytvořila Cool City, které nabídlo relax sezení pod otevřeným stanem, písečnou pláž, občerstvení i muziku. V rámci programu proběhl i křest triček ze série Cool Artist Limited Edition. O průběhu akce živě informovala CNN Prima News, sestřih toho nejlepšího odvysílá Prima Cool.

-mav-