Home Credit a Tesco obsadily do nové reklamy zákazníky

pátek, 13. srpna 2021, 12:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Na podporu značky Tesco Finanční služby natočily Home Credit a Tesco nové reklamní spoty.

Zdroj: Repro reklamní spot Tesco Finanční služby

Zdroj: Repro reklamní spot Tesco Finanční služby

Home Credit a Tesco připravily novou komunikační kampaň na podporu značky Tesco Finanční služby. Nový koncept chce přiblížit co nejvíce koncovým zákazníkům a navázat na komunikaci samotného obchodního řetězce. 

Od stávajícího konceptu se ten nový líší jak po grafické, tak po textové stránce. Pracuje s ústředním sloganem: „V Tesco vám pomůžeme s čímkoliv“ a voice overem, který dodává: „Půjčíme vám třeba 100 000 Kč.“

Do tří reklamních spotů o délce 15 s byli obsazeni zákazníci řetězce Tesco, kteří díky Tesco Finančním službám mohou při běžném nákupu zrealizovat daleko větší plány. V prvním spotu si rodina k novému hrnci pořídí i novou kuchyň, v druhém si starší pár vedle energetických tyčinek nakoupí nová elektrokola, ve třetím si mladý pár k oblečení F&F dopřeje i tři vestavěné skříně.

Společný reklamní spot společností Home Credit a Tesco

Pod kampaní, jež poběží od 15. srpna v televizi, na internetu a v místě prodeje, je podepsána agentura Ogilvy. Natáčení probíhalo letos v červnu v Tesco Eden. Kromě českého trhu bude komunikace adaptována i pro Slovensko.

-stk-