Lenovo propaguje v kampani produktovou řadu Yoga

úterý, 31. srpna 2021, 11:05 Aktuality, Reklama, Internet & Mobil MediaGuru

Lenovo přichází s kampaní na inovovanou řadu Yoga, má zdůraznit prémiovost těchto produktů a propagovat ji bude řada známých osobností a influencerů.

Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů, zdroj: Lenovo

Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů, zdroj: Lenovo

Společnost Lenovo představila na konci srpna novou kampaň zaměřenou na produkty řady Lenovo Yoga. Dříve byl název spojen s konvertibilním displejem, který bylo možné otočit o 360° a poté držet přístroj jako knihu, či mít jako tablet. Nová Yoga se ale profiluje jako prémiová značka, model Yoga 9 má kožený povrch, Yoga Slim 7 je v ikonické barvě orchid.

Kampaň si klade za cíl zdůraznit, že se nyní Yoga řadí do prémiového prostředí. Nově sem teď míří také tablety, a to konkrétně modely Lenovo Yoga Tab 11 a Lenovo Yoga Tab 13, které jsou vybaveny stojánky a možnost jejich použití je tak širší. Oba tyto tablety podporují stylus a mají 2K displej a řadu dalších možností.

Zákazníci budou soutěžit o speciální potetovaný model od Týny Nezbedy, zdroj: Lenovo

Zákazníci budou soutěžit o speciální potetovaný model od Týny Nezbedy, zdroj: Lenovo

Novinku bude propagovat několik ambasadorů z řad známých osobností a influencerů: módní influencerka Jana Janatá @lovefashionjana, umělec Josef Rataj @ratajart, tatérka Týna Nezbeda @tynanezbeda, stylista a kuchař Pavel Berky @berkyoficial a zpěvák Milan Peroutka @milanperoutka. Jedná se o první větší spolupráci s influencery se zaměřením na segment Lenovo Yoga. Kampaň poběží skrze sociální média, digitální marketing a ve venkovní reklamě a má ji na starosti
Kateřina Bryndová, která se k marketingovému týmu Lenovo přidala v květnu. Zákazníci budou moci soutěžit o potetovaný notebook Týnou Nezbedou a první posprejovaný notebook Josefem Ratajem. Kampaň vznikla in-house.

-zue-