Marketing a PR Bankovní identity povede Leila Goulliová

čtvrtek, 26. srpna 2021, 10:00 Aktuality, Marketing, Lidé, PR MediaGuru

Novou manažerkou marketingu a PR ve společnosti Bankovní identita je Leila Goulliová.

Leila Goulliová, zdroj: Bankovní identita

Leila Goulliová, zdroj: Bankovní identita

Na pozici manažerky marketingu a PR společnosti Bankovní identita od srpna letošního roku nastoupila Leila Goulliová. Ve funkci nahradila Moniku Otradovcovou.

Leila Goulliová naposledy působila jako výkonná ředitelka útvaru pro design, komunikaci a marketing v ČSOB. Ve skupině ČSOB působila v různých vedoucích pozicích celkem 13 let. Předtím pracovala v Newton Group jako daňový a účetní specialista pro investiční fondy. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické, Fakulty financí a účetnictví. 

Společnost Bankovní identita pomocí digitální platformy BankID propojuje firmy a instituce s bankami. Pro občany představuje bankovní identita prostředek, s jehož pomocí se mohou bezpečně a jednoduše elektronicky prokázat při používání online služeb státu, třeba na Portálu občana, firem nebo institucí. S bankovní identitou lze i potvrzovat transakce a formuláře vyplněné online nebo podepisovat dokumenty. Používá se stejně, jako funguje přihlašování k internetovému bankovnictví.

Akcionáři společnosti Bankovní identita jsou Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Fio banka, Komerční banka, mBank, Moneta, Raiffeisenbank a UniCredit Bank. 

-stk-