Marketing Turrisu povede František Borsík

čtvrtek, 26. srpna 2021, 07:25 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketingovým šéfem českého projektu Turris, vyrábějící routery, se stal František Borsík.

František Borsík, zdroj: Turris

František Borsík, zdroj: Turris

Novým marketingovým ředitelem českého projektu Turris, který vyrábí pod záštitou správce české národní domény CZ.NIC routery, se stal František Borsík. Ve své nové roli se chce zaměřit na posílení pozice a vizibility značky v mezinárodním měřítku a celkový obchodní rozvoj. Jeho cílem je rozšířit značku na další trhy, včetně amerického.

Borsík přichází do Turrisu ze společnosti RF elements, světového lídra v segmentu bezdrátových prvků, kde byl zodpovědný za nastavení strategie pro globální trh s výrazným zaměřením na Ameriku. Zkušenosti má také ze start-upových projektů na Islandu. Svou kariéru zahájil v odvětví automobilové a letecké výroby. 

„Největší devizou Františka je jeho bezkonkurenční znalost amerického trhu, která mu při návrhu našich zahraničních, ale i lokálních aktivit poskytuje potřebné znalosti a nadhled. Hned po nástupu do Turrisu aktivně prozkoumal konkurenceschopnost našich produktů na zahraničních trzích a doporučil řadu pozitivních změn,“ říká Petr Palán, šéf projektu Turris.

„Vedle zahraniční expanze se chci zaměřit také na celkovou evangelizaci problematiky internetové bezpečnosti a edukaci uživatelů. Zároveň chci přispět k rozšíření a propojení komunity IT expertů a bezpečnostních ambasadorů, kteří dále budují a podporují myšlenku komunitního projektu Turris Sentinel,” dodává František Borsík s tím, že v plánu je také účast na několika eventech ve Spojených státech, kde chce ukázat bezpečnostní benefity produktů Turris.  

-stk-