Nové díly Ordinace zahájí na Voyo.cz od 2. září i s titulky

úterý, 17. srpna 2021, 10:25 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě, který se letos po šestnácti letech nebude vysílat v lineárním TV vysílání, ale na video platformě Voyo, zahájí 2. září.

Ordinace v růžové zahradě 2, zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě 2, zdroj: TV Nova

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2, která na platformě Voyo.cz startuje 2. září, budou nabízeny také ve verzi s titulky pro neslyšící a sluchově hendikepované diváky. Další tituly vlastní tvorby pro Voyo mají tento trend následovat.

„Funkci skrytých titulků v televizním vysílání využívá poměrně velká část našich diváků,“ sdělil ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček. „V rámci probíhajícího, robustního procesu technologického rozvoje Voyo je funkcionalita možnosti vypnutí a zapnutí skrytých titulků plánována na příští rok. Chtěli jsme ale už teď vyjít vstříc divákům, kteří na tuto možnost byli zvyklí z televize. Na Voyo tak budou od září premiérové díly Ordinace publikovány vždy ve dvou verzích – s titulky a bez titulků.“

TV Nova v souvislosti s přechodem seriálu na Voyo rovněž spustila bezplatnou telefonní linku 800 28 88 82. Sluchově hendikepovaní diváci Ordinace pak mohou využít kontaktního formuláře, nebo napsat na voyo@nova.cz.

Bližší informace k novým dílům seriálu si můžete prohlédnout v materiálu, který je ke stažení níže.

-mav-