Prima na podzim zařadí i zábavný pořad Inkognito

čtvrtek, 19. srpna 2021, 14:15 Aktuality, TV MediaGuru

Nový pořad se bude vysílat ve čtvrtek od 21:35 po seriálu Slunečná.

Inkognito, zdroj: FTV Prima

Inkognito, zdroj: FTV Prima

Televize Prima zařadí od čtvrtka 2. září ve 21:35 zábavný pořad Inkognito. Známé osobnosti v něm hádají nejrůznější povolání. Role hádajících zaujmou Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař, pořad moderuje Libor Bouček. Inkognito startuje na Primě ve čtvrtek 2. září ve 21.35, po seriálu Slunečná.

V každé epizodě premiérového pořadu Inkognito přijdou do studia zástupci třech různých profesí, kterých se bude čtveřice panelistů ptát na nejrůznější otázky s možnou odpovědí ano, nebo ne. Cílem je zjistit jejich povolání. V případě, že padne dvanáctkrát odpověď ne, hádající prohrávají a profese je odhalena moderátorem pořadu. Diváci se můžou sami rozhodnout, zda budou hádat, nebo si profesi přečtou v liště na televizní obrazovce, která se objeví vždy na krátkou chvíli po upozornění moderátorem. Součástí každé epizody bude také návštěva VIP hosta. V tomto případě si panelisté nasadí na oči masky a hádají stejným principem jako povolání.

„Princip pořadu je velmi jednoduchý a ve světě se vysílá už od padesátých let. Je to ideální program na večer, když člověk přijde z práce a už chce mít jen pohodu. Diváci se pobaví, poznají tradiční i netradiční povolání a máme připravených i několik překvapení v podobě hudebních vystoupení,“ říká programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek.

Inkognito je tak dalším novým pořadem v podzimním programovém schématu. Prima do podzimního vysílání vstupuje se třemi novými seriály a s novými díly a řadami svých stávajících pořadů. Podzimní vysílání zahájí od neděle 29. srpna, kdy uvede v předpremiéře seriál 1. mise.

-mav-