Shell uvádí značku Shell Café, nabídne kávu i kavárny

středa, 18. srpna 2021, 11:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Shell uvádí novou značku kávy a s ní i kavárny a kávové koutky na svých čerpacích stanicích po celé republice.

Koncept pro celou Evropu byl testován na čerpací stanici Shell Všechlapy na dálnici D1, zdroj: Shell

Koncept pro celou Evropu byl testován na čerpací stanici Shell Všechlapy na dálnici D1, zdroj: Shell

Společnost Shell Czech Republic uvádí na evropský trh novou značku Shell Café, která zahrnuje kromě nové značky kávy a dalších výrobků také kavárny a kávové koutky. Shell Café je novou globální značkou skupiny Shell, představovanou ve vybraných evropských zemích. Do konce srpna bude dostupná na všech 180 čerpacích stanicích firmy v Česku. U nás navíc proběhl v uplynulých měsících pilotní projekt před globálním uvedením značky na trh. Koncept byl testován na čerpací stanici Shell Všechlapy na dálnici D1.

„Naše čerpací stanice se rychle stávají místem pro setkávání a obstarání běžných nákupů, zdaleka tak již nejsou pouhým místem pro rychlé natankování paliva,“ uvádí Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku.

Do konce srpna bude novinka zavedena na všech 180 čerpacích stanicích v ČR, zdroj: Shell

Do konce srpna bude novinka zavedena na všech 180 čerpacích stanicích v ČR, zdroj: Shell

Zdroj: Shell

Zdroj: Shell

V závislosti na velikosti a poloze čerpací stanice budou zákazníkům k dispozici různé formáty prodeje kávy – od plnohodnotné kavárny s nabídkou čerstvě umleté kávy z pákového kávovaru až po kávové koutky, kde si zákazníci mohou zakoupit čerstvou kávu s sebou na cestu. Pod značkou Shell Café se zákazníci setkají nejen s kávou, ale také s dalšími výrobky, jako jsou různé hotovky a minutky, speciality z grilu, čerstvé bagety, wrapy či panini nebo hot dogy.

Firma provedla rozsáhlý průzkum mezi více než 10 tisíci zákazníky z pěti evropských zemí, který ukázal, že v řadě evropských zemích je káva jedním z hlavních důvodů, proč se lidé na jejích čerpacích stanicích zastavují. Vzhledem ke změnám trendů v oblasti mobility se ukazuje, že zákazníci budou pravděpodobně na čerpacích stanicích Shell trávit v budoucnosti mnohem více času.

Benzina otevřela v Praze první obchod Stop Cafe

pátek 19. února 2021

-zue-