Starbucks v Česku a na Slovensku povede Kazmierczak

středa, 4. srpna 2021, 16:20 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Ředitelem Starbucksu pro Českou republiku a Slovensku se stává Grzegorz Kazmierczak.

Grzegorz Kazmierczak, zdroj: AmRest

Grzegorz Kazmierczak, zdroj: AmRest

Od července vede na českém a slovenském trhu kavárenský řetězec Starbucks, patřící do společnosti AmRest, Grzegorz Kazmierczak. Ve své pozici vystřídal Lukáše Porazila, který se přesunul na pozici ředitele německého trhu.

Grzegorz Kazmierczak pracuje ve společnosti AmRest více než 10 let. V roce 2008 působil jako vedoucí směny v Pizza Hut ve Vratislavi, v roce 2010 nastoupil do Starbucks jako asistent manažera kavárny. Postupně se vypracoval a od roku 2015 se přesunul na pozici District Managera Starbucks do Prahy.

„Starbucks je a vždy byl především o lidech. Přirozeně se proto soustředím především na to, abychom poskytovali to nejlepší nejen našim zákazníkům, ale i partnerům (zaměstnancům),“ říká Grzegorz Kazmierczak a dodává: „Přirozeným směřováním je otevírání nových kaváren, v čemž jsme poslední dobou ze zřejmých důvodů trochu zpomalili. Jsem však přesvědčen, že se brzy vrátíme k našim plánům, abychom jedinečný Starbucks zážitek mohli zprostředkovávat stále většímu počtu zákazníků od Karlových Varů až po Prešov.“

V současnosti provozuje Starbucks na obou trzích 59 kaváren. Nabízí také možnost rozvážky, a to prostřednictvím služby Dáme jídlo či Wolt. Na některých pobočkách je možné využít i Parking Pickup. 

-stk-