Telly zařazuje kanály Premier Sport 2, Nova Sport 3 a 4

pátek, 13. srpna 2021, 17:45 Aktuality, TV MediaGuru

Operátor Telly zařazuje do své nabídky nové sportovní stanice Nova Sport 3, Nova Sport 4 a také Premier Sport 2.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Operátor Telly zařazuje do své nabídky nové sportovní stanice Nova Sport 3, Nova Sport 4 a také Premier Sport 2, které nabídnou zápasy Ligy mistrů UEFA a zahraniční fotbalové ligy (Bundesliga, LaLiga, Serie A a Ligue 1). Anglická Premier League bude pokračovat na kanále Premier Sport

Vlastníkem TV licence na TV kanál Premier Sport je společnost O2. Na produkci TV kanálu se bude podílet kompletní tým komentátorů a moderátorů stanice O2 TV Sport.

V nabídce nahrazují kanály Digi Sport, které končí svůj provoz k dnešnímu dni (13. 8. 2021) s výjimkou kanálu Digi Sport 6, který do konce roku 2021 nabídne přenosy plochodrážních závodů Speedway Grand Prix, závody Euroformula Open a GT Open a bojové sporty Cage Warriors, Frank Warren Boxing a Professional Fighters League.

Na kanálech Premier Sport pokračují přenosy UFC a americké NFL. Další sporty, jako tenisové turnaje, cyklistické soutěže nebo například lyžování mohou diváci naladit na kanálech Eurosport 1 a 2.

Stanice Nova Sport 3 a 4 zahajují v pátek 13. srpna. Dostupné jsou i v nabídkách O2 TV, T-Mobile Czech Republic, Slovak Telekom a Digi Slovakia. Jednání s dalšími partnery probíhají.

-mav-