Do CNC přišel Král na prémiový obsah a Hilgart do vedení F.O.O.D.

úterý, 7. září 2021, 11:55 Aktuality, Tisk, Lidé MediaGuru

Do Czech News Center nastoupil Petr Král, zodpovídá za konsolidaci prémiového obsahu. Přišel také Jiří Hilgart, který je šéfredaktorem časopisu F.O.O.D.

Jiří Hilgart a Petr Král, zdroj: Czech News Center

Jiří Hilgart a Petr Král, zdroj: Czech News Center

Do mediálního domu Czech News Center (CNC) nastoupil Petr Král. Zodpovídá za strategii a konsolidaci prémiového obsahu CNC. Přišel také Jiří Hilgart. Ten povede časopis F.O.O.D. a zaměří se také na rozvoj dalšího obsahu a aktivit v segmentech food a vaření.

Petr Král pracoval přes osm let v Seznamu. Tam měl na starost řízení vývoje produktů, později se stal členem představenstva. Před nástupem do CNC působil v TV Nova na pozici šéfa digitálu a diverzifikace.

„V rámci digitální transformace našeho mediálního domu nás teď čeká důležitá strategická změna. Chceme zjednodušit a sjednotit systémy předplatného, kterých máme příliš mnoho pro různé produkty. Máme v plánu jít cestou, kdy už je nebudeme samostatně naceňovat, protože to mate uživatele a jeho akvizice je složitá. Budeme maximálně zjednodušovat a konsolidovat,” popisuje Juraj Felix, co-CEO mediálního domu Czech News Center.

Jiří Hilgart převzal po Darině Křivánkové post šéfredaktora časopisu F.O.O.D., který nově obsahově sloučí i s webem recepty.cz. „Je to další krok ve strategickém propojování online i printového obsahu napříč našimi médii. Jiří se také zaměří na další rozvojové aktivity v segmentu food a vaření,” doplňuje Tomáš Stránský, druhý co-CEO CNC.

-mav-