Komunikaci Letiště Praha znovu povede Eva Krejčí

pátek, 17. září 2021, 07:05 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Eva Krejčí se po sedmi letech vrací do společnosti Letiště Praha na pozici ředitelky komunikace. Tiskovou mluvčí zůstává Klára Divíšková. PR tým opouští Kateřina Pavlíková.

Eva Krejčí, zdroj: Letiště Praha

Eva Krejčí, zdroj: Letiště Praha

Komunikaci společnosti Letiště Praha bude od října řídit Eva Krejčí, která se vrací po sedmi letech. Na pozici ředitelky komunikace bude do její kompetence spadat externí a interní komunikace a zároveň také koordinace aktivit v oblasti CSR a udržitelnosti. Tiskovou mluvčí Letiště Praha zůstává Klára Divíšková. Z PR týmu skupiny Letiště Praha na konci září odchází Kateřina Pavlíková, která přijala po více než čtyřech letech další profesní výzvu v oblasti cestovního ruchu.

Eva Krejčí se specializuje na komunikaci v oblasti dopravy a logistiky, nejdelší dobu své profesionální dráhy strávila právě na pražském letišti. Pracovní kariéru zahájila coby novinářka v Českém rozhlase, dále působila v PR agentuře APC a ve stavební spořitelně Modrá pyramida. Odtud se v roce 2006 přesunula do společnosti Letiště Praha, kde působila až do roku 2014. Poté vedla čtyři roky komunikaci České pošty. Jejím posledním působištěm byl mezinárodní poskytovatel dálkové autobusové dopravy FlixBus

-mav-