Nova Sport 3 a 4 začíná vysílat Ligu mistrů, má ji i O2

úterý, 14. září 2021, 18:00 Aktuality, TV MediaGuru

Stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 začínají od úterý vysílat Ligu mistrů. Objeví se také na kanálu Premier Sport 2 od O2.

Studio Ligy mistrů, zdroj: TV Nova

Studio Ligy mistrů, zdroj: TV Nova

Nova Sport začíná od úterý 14. září vysílat Ligu mistrů UEFA. Vysílat ji bude na nových placených  stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Nova Sport 3 a 4 nabídnou každý hrací den čtyři zápasy v přímých přenosech. Podrobný rozpis na měsíc září uvádíme níže. Úterní i středeční večerní program moderuje Štěpán Sokol.

Ligu mistrů bude vysílat také O2 na svém kanálu Premier Sport 2. Každé úterý  a středu vybere jeden zápas. V úterý 14. září zařadí od 21:00 utkání FC Barcelona vs. Bayern Mnichov. Díky tomu, že kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 má O2 TV ve své nabídce, přinese O2 TV celkem deset přenosů z každého kola. 

Pro vysílání Ligy mistrů soutěže připravila Nova i nové studio. „V novém studiu se soustředíme na propojení sportovních výsledků a aktualit s živým vysíláním v moderním pojetí designu a se špičkovým technologickým servisem,“ vysvětluje kreativní ředitel Alan Záruba.

Rozpis zářijových utkání Ligy mistrů ve vysílání Nova Sport, zdroj: TV Nova

Rozpis zářijových utkání Ligy mistrů ve vysílání Nova Sport, zdroj: TV Nova

-mav-