Plzeňský Prazdroj si na média vybírá Starcom

pondělí, 27. září 2021, 13:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Plzeňský Prazdroj mění po devíti letech mediální agenturu. Dosavadní Wavemaker nahradí Starcom.

Zdroj: Plzeňský Prazdroj

Zdroj: Plzeňský Prazdroj

Po devíti letech mění Plzeňský Prazdroj svoji mediální agenturu. Vítězem tendru, který se konal po uplynutí posledního pětiletého smluvního období, se stala agentura Starcom, která nahradí dosavadní Wavemaker.

Nová agentura vzešla z tendru, jehož účastníci prošli přes komplexní strategické zadání zaměřené především na jednotlivé značky. Spolupráce s novou agenturou začne od 1. ledna 2022. Již během letošního posledního čtvrtletí začne ale pracovat na strategii Prazdroje pro příští rok.

„Silné a stabilní partnerství Wavemaker a Plzeňského Prazdroje po devíti letech končí. Rádi bychom týmu Wavemaker poděkovali za to, že byl našim strategickým partnerem a pomohl našim značkám růst. Mimo jiné se nám spolu podařilo úspěšně zvládnout turbulentní změny, kterými si trh piva a rychloobrátkového zboží prošel během posledních 18 měsíců kvůli pandemii Covid 19,“ říká Roman Trzaskalik, marketingový ředitel Plzeňského Prazdroje pro Česko a Slovensko. „Občas je ale potřeba změna, abychom získali jiný úhel pohledu. A tak vítám na palubě Starcom, který od prvního momentu projevil obrovskou chuť a energii stát se naším dlouhodobým partnerem a nabídl nám vizi moderního vnímání úlohy médií pro naše značky,“ dodává.

„Pro klienta jsme navrhli omnichannel mediální strategii postavenou na efektivní kombinaci televize s naší expertízou v digitálu a těšíme se, jak ji budeme v následujících letech společně naplňovat a dál posouvat,” popisuje za Starcom Business Director Petr Pochman. 

-stk-