Prezidentkou POPAI CE byla zvolena Andrea Vozníková

pondělí, 20. září 2021, 15:15 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Prezidentkou asociace POPAI CE byla zvolena Andrea Vozníková, research directorka agentury InsightLab.

Andrea Vozníková, zdroj: POPAI CE

Andrea Vozníková, zdroj: POPAI CE

Na valné hromadě, kterou POPAI Central Europe uspořádala 16. 9. 2021 v Uherském Hradišti, byli zvoleni zástupci nového vedení asociace pro období 2021 - 2023. Prezidentkou je Andrea Vozníková, Research Director agentury InsightLab. Viceprezidentem se stal Petr Šimek, jednatel agentury Wellen, který byl v předchozím období prezidentem asociace.

„S ohledem na vývoj v retailu, kdy se jeho působení stále rozšiřuje o nové oblasti, se POPAI CE chce ještě více otevřít pro další subjekty, které jsou nyní součástí retailu, jako jsou komunikační a výzkumné agentury, firmy v oblasti packagingu, nově i společnosti s omnichannel prodejní strategií a digitálními řešeními. POPAI CE chce nadále přinášet rozšířenou znalost retailu a nabízet v rámci svých aktivit přidanou hodnotu pro nejrůznější subjekty v našem oboru,“ uvedla Andrea Vozníková.

Dalšími nově zvolenými členy vedení jsou Dana Běloušková (POS Media Česká republika), Lenka Jakešová (Albert Česká republika), Vlasta Vlasáková (Budějovický Budvar), Jiří Hubka (Showdown Displays) a Martin Hasilík (Authentica).

Ve vedení asociace budou také pracovat garanti specializovaných sekcí POPAI CE: David Lesch ze společnosti AV Media ve funkci garanta pro sekci Digitální komunikace a Viera Černá, čestná členka Popai CE, která bude řídit sekci Reklamní předměty.

POPAI Central Europe je středoevropskou pobočkou světové asociace POPAI. Jejím posláním je podpora marketingu v místě prodeje.

-mav-