Sportisimo otevřelo v Ostravě druhý obchod v novém designu

pondělí, 6. září 2021, 17:05 Aktuality, Retail MediaGuru

Sportisimo má od konce srpna novou vlajkovou loď v ostravském Avion Shopping Parku. Je druhá v České republice. Řetězec postupně plánuje modernizovat kolem třiceti prodejen.

Prodejna v Ostravě

Prodejna v Ostravě

Sportovní řetězec Sportisimood konce srpna novou vlajkovou loď v ostravském Avion Shopping Parku. Je to v pořadí čtvrtá prodejna v novém designu, druhá v České republice. První přestavěnou řetězec otevřel loni na podzim v pražském obchodním centrum Palladium, další prodejna pak následovala v bulharské Sofii a letos v květnu otevřeli modernizovaný obchod v maďarské Bukurešti.

„Redesign v Ostravě byl logickým krokem, který souvisí s našimi dalšími aktivitami a rozvojem. Právě do Ostravy přesunujeme naši logistickou základnu, která bude mít super moderní technologické zázemí. Proto bylo nasnadě inovovat tady i retailový koncept,“ říká ke změně Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima.

Zdroj: Sportisimo

Zdroj: Sportisimo

Za inovací prodejen stojí firma Moris design a základem je dlouhodobě udržitelný design a zákaznický zážitek, proto prodejny obsahují spoustu edukačních materiálů a využívají pro navigaci nebo komunikaci digitálních technologií. Společným prvkem je symbol šipky jako synonymum pohybu a dynamiky, který by měl odkazovat ke sloganu „Život v pohybu”.

Sportisimo plánuje alespoň částečně modernizovat bude kolem třiceti prodejen, o přestavbě některých z nich do komplexně nového konceptu rozhodnou až výsledky prodejů ostravské prodejny. Ta roky fungovala ve starém konceptu a tím pádem bude podle Zdeňka Morávka dobrým testem, kdy se za pár měsíců uvidí, zda se nový koncept osvědčil.

Zdroj: Sportisimo

Zdroj: Sportisimo

Zdroj: Sportisimo

Zdroj: Sportisimo

Sportisimo, původem český prodejce sportovního vybavení, má v České republice celkem 105 prodejen, v Moravskoslezském kraji jich najdeme 15. Přímo v Ostravě jsou to 4 obchody, první z nich byl otevřen už v roce 2005. Celkově vlastní sportovní řetězec přes 190 prodejen napříč Českou republikou, Slovenskem, Rumunskem, Bulharskem a Maďarskem. Prodejny doplňuje e-shop, a to i v dalších evropských zemích.

Sportisimo v nové kampani nechává promlouvat děti

pátek 13. srpna 2021

-zue-